Avrupa Gelişim Planı

Bu bölümde aşağıdaki sorulara net cevaplar vermeye çalışınız… Projelerde ağırlıklı olarak D bölümünde bulunur. Eğer KA102 projesi yazmaya başladı iseniz, bu bölümü iyi bir şekilde tamamlamaya özen gösteriniz.

Kalite geliştirme ve uluslararasılaşma açısından kuruluşunuzun ihtiyaçları nelerdir Geliştirilmesi gereken ana alanları (örneğin yeterlilikler, personelin yeterlikleri, yeni öğretim yöntemleri veya araçları, Avrupa boyutu, dil yeterlikleri, müfredat vb.) belirleyin. Bir konsorsiyum durumunda – konsorsiyumun bir bütün olarak ve bireysel üyelerin ihtiyaçları nelerdir.

Please outline the organisation’s plans for European mobility and cooperation activities, and explain how these activities will contribute to meeting the identified needs.

Kuruluşunuzun Avrupa’daki hareketlilik ve işbirliği faaliyetleri için planlarını ve bu faaliyetlerin kuruluşun belirlenmiş ihtiyaçlarını nasıl karşılamaya katkıda bulunduğunu açıklayın. Bir konsorsiyum söz konusu olduğunda, Avrupa hareketlilik ve işbirliği faaliyetleri için konsorsiyum planları nelerdir ve bu faaliyetlerin bireysel konsorsiyum üyelerinin belirlenmiş ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağına açıklık getirmek gerekir.

Kuruluşunuzun (sonuçta konsorsiyum ve onun bireysel üyeleri), öğretmenlerin bu projeye katılarak kazandıkları beceri ve yeterliklerini, stratejik gelişimleri lehine nasıl kullanacaklarını açıklayın.

Kısacası  Avrupa gelişim planı kalite kriterleri çerçevesinde değerlendirilmektedir.

Konu ile ilgili bir başka çalışma için bkz.

http://portekizdestaj.blogspot.com.tr/2017/08/etkili-bir-avrupa-gelisim-plan-yazmak.html

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.