Proje: Soft Skills for youth workers

Polonya Ulusal Ajansı tarafından hibelendirilen – Soft Skills for youth workers – Erasmus+ gençlik çalışanları hareketliliği projemiz kapsamında iki katılımcımız ülkemizi ve derneğimizi temsil etti.

#ErasmusPlus #SoftSkills #youthworkers

 

“Soft Skills for youth workers” projesi, gençlik çalışanlarına, eğitimcilere, ortak kuruluşlardan gelen gönüllülere, gençlerle günlük çalışmalarında yardımcı olmak üzere planlanan bir eğitim olarak tasarlanmıştır.

Projemize duyulan ihtiyaç, ortak kuruluşların üyelerinin genellikle etkili iletişim, zaman yönetimi, kamu konuşma, yaratıcılık, proje yönetimi gibi çeşitli yumuşak beceriler konusunda eğitilmeleri gerektiğidir. Çünkü doğru becerilere sahip değiller ve bu becerileri birlikte çalıştıkları gençlere aktarabilecek yetkinliği pek yoktur. Aynı zamanda, ortak kuruluşların faaliyette bulunduğu gençler, bu faaliyetlerin yumuşak beceriler alanındaki yetkinliklerini geliştirmelerini beklemektedir.

Projenin temel amacı, ortak kuruluşlardan gelen gençlik çalışanlarını etkin iletişim, zaman yönetimi, kamu konuşma, yaratıcılık, proje yönetimi gibi yumuşak becerilerle donatmaktır.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.