Gençlik çalışmalarında hangi çevrimiçi araçları kullanabilirsiniz? (II)

Trello, neredeyse tamamen ücretsiz sürümde kullanılabilen mükemmel bir proje yönetim aracıdır.  Diğer birçok hizmet gibi Trello da bulutta çalışır. Bu, aynı verilerle istediğiniz zaman ve istediğiniz cihazda çalışabileceğiniz anlamına gelir.

Trello’yu kişisel görevlerinizde işleri düzenli tutmak için bir uygulama olarak kullanabilirsiniz, ancak öncelikle ekip çalışması ve daha büyük projeleri yönetmek için tasarlanmıştır .

Uygulama favori kart sisteminizi kullanır. Trello çalışma ortamı, notları notlarla yapıştırdığınız bir ilan panosunu hatırlatır.

Her proje için bir bülten tahtası oluşturup bir çalışma ekibi eklersiniz. Projenizde çözmeniz gereken görevleri sekmeler olarak belirlersiniz. Sekmelerinize kuyruklu yıldızlar, bağlantılar, kontrol listeleri ekleyebilir, önceliklere, son teslim tarihlerine görev atayabilir veya ek iliştirebilirsiniz. Trello’daki tüm kayıtları dilediğiniz gibi taşıyabilirsiniz.

Trello’nın ücretsiz sürümü tamamen işlevseldir. Ücretli sürüm, üçüncü taraf işlevleri ekleme ve daha da güçlü bir araç oluşturma yeteneğine dayanmaktadır. Uygulama kontrolü sezgiseldir ve normalde daha gelişmiş görev yönetimi uygulamalarıyla çalışmayan bir kişi tarafından yönetilebilir.

Uygulamayı https://trello.com/ adresinden indirebilirsiniz. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.