2020’de Neler Yaptık?

Corona virüsü nedeniyle 2020 yılında sivil toplum kuruluşlarının çalışmaları kesintiye uğradı. Birçok kuruluş çalışmalarını ya askıya aldı ya da ileri bir tarihe erteledi. Diğer sivil toplum kuruluşları gibi biz de birçok konuda zorluklar yaşadık. Özellikle fiziksel aktivitelerimiz bu olaylardan etkilendi. Yine de çeşitli hibe çağrılarını değerlendirdik ve 2021 için önemli zeminler elde ettik.

Görüntünün olası içeriği: şunu diyen bir yazı 'WHAT DID WE DO IN 2020 Erasmus+ Youth Mobility (KA105) 1 Youth Projects Support Program We have established partnerships in many countries within the scope of Youth Mobility. European Union Sivil Düşün Programme In our project we designed within the scope the national program, we preferred Floor curling tool marginal groups. 3 Our request for support that will continue the digitalization process our association has been accepted by the EU Sivil Düşün Program. Erasmus+ Strategic Partnerships Our three KA2 projects (KA202, KA204, KA205) have been accepted and we started work. https://bilgivebeceri.org @bilgivebeceri @bilgivebeceri'

Bu vesileyle 70’e yakın projede yer almayı başardık. Bu projelerde sadece ortak değil koordinatör olarak da önemli sorumluluklar üstlendik. Ulusal ve uluslararası projelerimiz sayesinde önümüzdeki yıllarımızı birçok etkinlikle doldurduk. Gençlere ve yetişkinlere yönelik birçok eğitim planında aktif rol oynayarak, bireylerin bilgi ve becerilerini artırmaya dayalı çalışma alanımızı genişlettik.

Şimdi yeni bir yıl geliyor. Umudumuz ve heyecanımız, kurulduğumuz yıl ile aynı … Ancak bu sefer daha büyük bir ilhamla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu pandemiyi başarıyla atlatacağımızı ve önceki yıllarda olduğu gibi birlikte aktif bir sivil toplum inşa etmeye devam edeceğimizi umuyoruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.