Digital Revolution 8-18 Ağustos

Derneğimizin ortak olduğu “Digital Revolution” Erasmus+ Gençlik Çalışanlarının hareketliliği projesi Romanya’da başladı. Projeye ülkemizden 4 katılımcı dahil oldu.

Proje, 12 kuruluştan gençlik çalışanlarına, marjinalleştirilmiş gençlerin sosyal içermesini destekleyen kuruluşların mevcut faaliyetlerini formel olmayan yöntemler uygulayarak düzene sokmak için bu alandaki becerilerini geliştirme fırsatı sunuyor.

Digital Revolution başlık proje aşağıdaki hedefleri önerir:

• Sosyal veya profesyonel dışlanma durumlarında gençlerin davranış kalıplarının derinlemesine anlaşılması için somut örnekler (12 vaka çalışması) aracılığıyla dijitalleşmenin risklerini göstermek;

• Marjinalleştirilmiş gençlere formel olmayan yöntemlerle (önceki deneyimler/iyi uygulama alışverişi) ulaşmak için yeni iletişim teknolojilerini kullanmanın 12 yöntemini edinerek dijitalleşme fırsatlarını göstermek.

• Genç hedef kitlenin dijitalleşme konusundaki sosyal ve mesleki kaynaştırma faaliyetlerinde etkinliğini artırmak için seminerden elde edilen yöntemleri kendi kuruluşları düzeyinde uygulamak.

Proje hakkında detaylı bilgilere sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabiliriniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.