Partners

The Mobility Friends Association in Portugal and the Knowledge and Skills Association in Turkey are strategic partners on international projects as Erasmus+.

hat Taureans say_.png

Portekiz’de faaliyet gösteren Mobility Friends Derneği ile Bilgi ve Beceri Derneği,  Erasmus+ projeleri gibi birçok uluslararası projede stratejik ortaktır.

Mobiltiy Friends ya da diğer adıyla Associação Intercultural Amigos da Mobilidade (A.I.A.M.), Avrupa’da staj Programlarında uzmanlaşmış, uluslararası hareketlilik programlarını, karşılıklı ilgi, kültürler arası işbirliği üzerine kurmuş; bu doğrultuda her türlü uluslararası toplantıları destekleyen, organize eden Braga Bölgesi’nde kar amacı gütmeyen bir dernektir. Dernek misyonunu, değerlerini ve hedeflerini teşvik eden eğitim, kültür, sosyal projeler üreten, tutarlı ve dinamik bir çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Dernek tarafından faaliyete geçirilen projeler ve hareketlilikler tüm bireylere yöneliktir ve diğer kamu ve özel kuruluşlarla ortaklıklar ve ağlar sayesinde yerel, ulusal ve uluslararası düzeylerde aktif boy göstermektedir. Herhangi bir birey; yaş, cinsiyet, meslek, ırk ve millet ayrımı gözetilmeksizin A.I.A.M’nin organize ettiği hareketliliklerin bir parçası olabilir.

Ev sahipliği yapan ve hareketlilikler organize edilmesinden sorumlu olan dernek, diğer ülkelerin katılımcılarına mesleki yönlendirme şansı, kapasitelerini arttırımı, teknik bilgi edinme, mesleki kariyerde başlatılması ve başarı sağlamak için mesleki deneyim sunmaktadır. 2017 yılı boyunca Dernek, yirmi sekiz farklı ülkeden 3300‘den fazla katılımcıya ev sahipliği yapmıştır.

Gönüllülük projeleri kapsamında Ev Sahipliği için akreditasyonu vardır: 2016-1-PT02-KA110-0036368

Pic Number: 948037649

 

http://www.mobilityfriends.org

 

Title Dr.
Gender Male
First Name Nuno
Family Name Barbosa
Department Management
Position President
E-mail mobilityfriends@gmail.com
Telephone 1 +351939452504