İki Ülke Üç Farklı Proje

Bilgi ve Beceri Derneği Erasmus+ projelerinde aktif olmayı sürdürüyor. İtalya ve Avusturya’da üç farklı projeyi gerçekleştiriyoruz. İlk olarak 17-23 Ağustos tarihlerinde İtalya’da (Granara Ecological Village) üç katılımcımız – Şiddet içermeyen bir kültüre ve aktif vatandaşlığa eğitim vermek; – Kültürlerarası bağlamlarda fikir ve müdahale yöntemlerini derinleştirmek gibi çeşitli amaçlara sahip olan “YOUTH WORKERS ACROSS COMPLEXITY A trip between nonviolence and interculture: a new challenge for the future – Second edition” başlıklı projeye dahil olacaktır.

2.png

Bir diğer İtalya’daki (Basssano del Grappa) teknoloji ve sosyal kalkınma odaklı zengin içerikli projemize (‘Tech STEAM’) iki katılımcımız 18-23 Ağustos tarihlerinde katılım gösterecektir. Son olarak Avusturya’da (Klaffer) sekiz katılımcımızın dahil olacağı “Sex, gender, culture & arts” başlıklı projeyle cinsiyet eşitliği, kültür ve sanat odaklı sosyal konulara ağırlık veren bir çalışma gerçekleştireceğiz.

Sosyal medya hesaplarımızda bu üç projeye ilişkin detaylı paylaşımlar olacaktır. Bizleri facebook, instagram ve twitter üzerinden takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.